VIRTUAL,s.r.o. je společnost založená v roce 1994. Od svého vzniku se zabývá prodejem materiálů pro stolařské a truhlářské firmy vyrábějící dřevěná okna a vchodové dveře.Již od roku 1994 zastupuje německého výrobce tepelně izolačních dřevěných desek a dveřních křídel firmu Variotec GmbH.
Dodáváme na trh voděodolné překližky, dřevěné izolační PUR desky pro výrobu kazet a výplní vchodových dveří, polotovary dveřních křídel, systémové stavebnice vchodových dveří včetně certifikátů v provedení pro nízkoenergetické a pasivní domy, exteriérové dveře s požární odolností certifikované pro Českou republiku, Rakousko, Německo a Slovensko.

V roce 2009 jsme náš sortiment rozšířili o Variotec - vakuové izolační panely VIP, materiál s vysokými tepelně izolačními vlastnostmi při minimální tloušťce materiálu. VIP - vakuové izolační panely jsou materiálem vhodným pro zateplování stěn, podlah, stropů a teras domů.

Naším cílem je poskytování kvalitních služeb všem našim zákazníkům. Od roku 1994 působíme v oblasti výroby dřevěných oken a vchodových dveří, naše dlouholeté zkušenosti vkládáme do každého jednání s našimi zákazníky a ti se mohou spolehnout na naši odbornost, schopnost poradit a hledat vhodná řešení.

Usilujeme o to, aby naše jméno bylo vždy spojováno s kvalitou, seriózností a stabilitou.